Служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа сучасного формату, у якій можна отримувати послуги онлайн. Це дозволяє максимально скоротити витрати часу клієнтів на виконання формальних процедур. Для них у вільному доступі - база вакансій державної служби зайнятості в межах країни, інтерактивні карти вакансій, електронна черга для безробітних, електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, освітній портал. Аби скористатися ними, достатньо мати комп’ютер, підключений до Інтернету, або необхідні додатки у своєму гаджеті. А тепер про все це по черзі…

Пошук роботи та працівників онлайн

Отож, шукати роботу та працівників можна за допомогою бази вакансій державної служби зайнятості, яка містить пропозиції легальної роботи від роботодавців в межах країни та знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/

Бажаючі знайти роботу у м.Чернігові, Ніжині та Прилуках можуть скористатися інтерактивними картами вакансій, створеними рекрутерами служби зайнятості. Пошук здійснюється шляхом переміщення курсору вулицями міста або введенням у пошуковому полі ключових слів. Карти регулярно поповнюються новими актуальними вакансіями, зайшовши на які можна отримати інформацію про назву посади, заявлені вимоги до кандидата, розмір обіцяної зарплатні та контакти рекрутерів.

Електронна черга реєстрації безробітних та електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи

Сьогодні людині, яка опинилася без роботи, можна записатися на первинний прийом до фахівця служби зайнятості дистанційно, не виходячи з дому. Варто лише скористатися сервісом із онлайнреєстрації, який доступний на порталі державної служби зайнятості. Там же роботодавці та безробітні можуть створити електронні кабінети.

Користуючись електронним кабінетом, роботодавці можуть оперативно здійснювати пошук необхідних кадрів, подавати звітність, а також отримувати інші послуги, зокрема переглядати стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень службою зайнятості шукачів роботи, надану звітність, виконання договорів на громадські та інші роботи тимчасового характеру, можливість отримання компенсації єдиного соціального внеску та участі у семінарах онлайнопитуваннях тощо.

Безробітні за допомогою електронного кабінету можуть самостійно здійснювати пошук роботи, подати резюме, переглядати дату та час відвідування служби зайнятості, графік проведення інформаційних та профконсультаційних заходів.

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри

Цей сервіс з онлайнтестування створено з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Він дає можливість пройти комплексне профорієнтаційне тестування та оцінити власний потенціал (здібності, інтереси, можливості), аби усвідомлено обрати майбутню професію та розробити стратегію кар’єрного зростання.

В Інтернеті онлайнплатформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри можна знайти на сайті державної служби зайнятості за посиланням http://profi.dcz.gov.ua/

Освітній портал

Це проект державної служби зайнятості для успішного працевлаштування українців. Для всіх, хто прагне опанувати нові знання та розвивати власні компетенції, у вільному доступі - онлайнкурси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, зокрема про правила складання сучасних документів, що супроводжують пошук роботи.

Мета проекту - зробити освіту для дорослого населення максимально доступною, і ваш комп’ютер чи гаджет може бути засобом досягнення цієї мети. Потрапити на освітній портал державної служби зайнятості можна за посиланням http://skills.dcz.gov.ua

Фото без опису