Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 29.10.2021 12:36

29 жовтня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради. На порядок денний виносилось ряд питань, а саме:

- про додаткові заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Сухополов’янської сільської ради;

- про санітарно-епідемічну ситуацію в Сухополов’янській сільській раді;

- щодо профілактики загибелі людей на пожежах;

- про підготовку до дій в екстремальних зимових умовах, стану готовності до виконання завдань за призначенням у складних умовах осінньо-зимового періоду 2021/2022 років;

- про затвердження складу оперативного штабу Сухополов’янської сільської ради з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.

За результатами проведеного засідання комісією прийняті відповідні протокольні рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному Веб-сайті Сухополов’янської сільської ради.

Засідання пройшло під головуванням Дениса Росовського – Сухополов’янського сільського голови, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.