Розпочато підготовку Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2022-2024 роки

Дата: 01.11.2021 12:35

Виконавчим комітетом Сухополов’янської сільської ради здійснюється підготовка проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2022-2024 роки. Наразі напрацьовано першу редакцію документу.

Зазначена Програма розробляється для забезпечення реалізації першого етапу Стратегії розвитку Сухополов’янської сільської  територіальної громади на період до 2027 року, яка нині проходить громадське обговорення.

Головною метою Програми є покращення якості життя та добробуту мешканців, розв’язання їх спільних проблем, прискорення економічного розвитку громади, підвищення її конкурентоздатності та інвестиційної привабливості, створення умов для комфортного та гармонійного розвитку кожного мешканця.

Підготовка Програми здійснюється з урахуванням результатів опитування мешканців та підприємців громади, проведеного у вересні 2021 року.

Пропонуємо долучитися до розроблення Програми та надати свої пропозиції та зауваження до документу.