Вітаємо з Днем енергетика!

Дата: 22.12.2021 15:22

22  грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  взяв участь в урочистостях з нагоди Дня енергетика України. У вітальному слові сільський голова привітав з професійним святом та  подякував  кожному за їх нелегку щоденну працю, побажав  поступального розвитку,  реалізації всіх амбітних планів та задумів, а також злагоди, достатку та міцного здоров’я в кожну родину. Денис Росовський відзначив  Почесною грамотою директора відокремленого підрозділу Прилуцький район електричних  мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» Андрія Івановича Бордовіцина за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі. Також  Почесні грамоти отримали кращі працівники підприємства за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, забезпечення стабільного енергопостачання побутових та промислових споживачів району.

Приймали щирі вітання зі святом, подяки, почесні грамоти  та квіти також від голови Прилуцької районної ради Олега Дмитренка, заступника голови Прилуцької райдержадміністрації Олесі Кісленко, голів Прилуцької, Малодівицької, Яблунівської, Линовицької, Ічнянської територіальних громад.

Директор відокремленого підрозділу  Прилуцького району електричних  мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» Андрій Бордовіцин  привітав  колектив  підприємства, вручивши кращим  його працівникам відзнаки.

Настоятель Спасо-Преображенського храму та Свято-Покровського храму, протоієрей отець Володимир привітав усіх присутніх зі святом та  передав від митрополита Ніжинського та Прилуцького Грамоту  Бордовіцину Андрію Івановичу та його колективу.

Шановні працівники енергетичної сфери, прийміть найщиріші вітання із професійним святом від Сухополов’янської громади! Бажаємо  злагодженої та плідної роботи, миру та достатку у ваших сім’ях!