17 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями Рудівського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Рудівського старостинського округу Ніна Пашук. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомили начальник земельного відділу ТОВ "Агрокім" Алла Сидорко, заступник директора з соціальної політики ТОВ "Агрікор" Олександр Пишевський, представник ФГ "Росток" Михайло Бутенко. Присутніх проінформували про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, покриття мобільного зв'язку вежею Лайфселл, вуличного освітлення, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: часте відключення електроенергії, ямковий ремонт від траси Київ-Суми до с. Рудівка, ремонт у амбулаторії, поновлення роботи ДНЗ, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Рудівського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.