Наближаються Великдень і поминальні дні. За усталеною традицією мешканці громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам, відвідуючи їх могили.

Сухополов’янська ОТГ закликає громадян відмовитись від використання пластикових квітів, кошиків та вінків, в яких немає жодної символічності.

Вицвілі, пошарпані вітром і часом пластикові квіти та вінки, засохла трава, бур’яни, зарослі – усе це громадиться у величезні купи сміття, які забруднюють територію кладовища.

Зверніть увагу, що ця традиція поширилась у радянські часи і в цивілізованих країнах такого не практикують. Вона несе за собою дуже негативні та шкідливі наслідки.

Сьогодні немає жодної необхідності віддавати гроші за квіти із пластику, які краще використати для більш нагальних потреб.

Зараз є дуже багато невибагливих до погодних умов, красивих рослин, які можна посадити на могилах.

Дуже просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику, на кладовищах Сухополов’янської громади.