Життя не стоїть на місці, навіть, в умовах війни. Сухополов’янська громада - це наш великий дім, де при важкому сьогоденні лише спільними зусиллями ми можемо зробити його чистішім, охайнішим та красивішим. З 1 квітня на території ОТГ стартував весняний місячник з благоустрою території населених пунктів громади. Запрошуємо усіх жителів громади та її гостей активно долучитися до весняних робіт з благоустрою прибудинкових, прилеглих до них територій, паркових зон, вулиць, провулків тощо. Зокрема, розчищення чагарників, впорядкування будівельних матеріалів, дров, опалого листя, збирання сміття, щорічного ритуалу - висадки дерев, квітів, кущів, тощо. Просимо під час місячника здійснити прибирання до 24 квітня 2022 року! Спалювання сміття, листя і сухої трави суворо заборонено! Пам'ятайте: чиста громада — це показник культури її мешканців.

Не будьмо байдужими! Будьмо духовно міцними.

Миру усім нам, а решту ми зможемо зробити самі, щоб наша країна стала ще кращою, ніж була!