8 травня  та  9 травня  2022 року  це дні пам’яті та примирення і  77-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які, на жаль,  Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Напередодні  вищезгаданих пам’ятних дат Cухополов’янський сільський голова Денис Росовський особисто відвідав та поспілкувався з  членами родин  загиблих  Віктора Лавренчука (с.Рудівка), Анатолія Потієнка (с.Боршна), Сергія Безгубченка (с.Сухополова), Ангеліни Євдокімової (с.Колісники), Ярослава Кравченка (с.Густиня), Богдана Назаренка (с.Валки) і висловив слова глибокої вдячності,  шани і підтримки  рідним за виховання Героїв, які самовіддано, ціною власного життя захищали  рідну Україну, та вручив їм матеріальну допомогу. Денис Росовський, відповідно старости старостинських округів, місцеві жителі поклали квіти до могил загиблих, меморіальних дошок, розміщених на фасадах навчальних закладів.

08 травня  голова громади  Денис Росовський, перший заступник сільського голови Андроніка Тарасенко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, секретар сільської ради Ольга Євтушенко та  керуючий справами виконавчого комітету  Валентина Харченко поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим воїнам у Другій світовій війні  в адміністративному центрі громади  - с.Сухополова. Цього дня на території  старостинських округів Сухополов'янської сільської ради за участю старост, депутатів сільської ради, місцевих жителів відбулося покладання квітів до пам’ятників, обелісків та місць поховань учасників Другої світової війни 1939-1945 років. Присутні   вшановували хвилиною мовчання пам’ять усіх  тих, хто віддав найцінніше – своє життя за краще майбутнє для наступних поколінь,  згадали воїнів, які загинули  під час Другої світової війни, тих, хто загинув у зоні проведення АТО/ООС, захищаючи кордони нашої держави на Сході, а також героїчний подвиг воїнів, полеглих при виконанні бойових завдань із захисту територіальної цілісності України під час збройної агресії російської федерації проти України.

 Честь і слава Героям! Вічна пам'ять загиблим!