Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 15 вересня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул. Київська, 220.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про виплату матеріальної допомоги.

2. Про схвалення внесення змін до Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов’янської сільської ради на  2022-2027 роки.

3. Про схвалення змін до Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022 -2024 роки автомобільним та залізничним транспортом.

4. Про схвалення Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік (в новій редакції ).

5. Про схвалення змін до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

6. Про прийняття майна на баланс.

7. Про схвалення проекту змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25549000000).

8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

 

Також на засіданні виконавчого комітету будуть розглянуті  питання щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, відповідно до поданих документів,  висновків оцінки потреб сімей, складених Центром соціальних служб Сухополов’янської сільської ради, рішення комісії з питань захисту прав дитини Сухополов’янської сільської ради; про надання дозволу щодо укладання договору дарування садового будинку та земельної ділянки; про надання дозволів на укладання  договорів дарування земельних ділянок; про надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.

Фото без опису