В ході перевірок торговельних точок у Прилуках, Линовицькій та Срібнянській територіальних громадах співробітники Прилуцького районного відділу поліції задокументували сім фактів продажу тютюнових виробів без марок акцизного податку та без дозвільних документів. Стосовно правопорушників складено  адміністративні протоколи. Незаконний товар вилучено.

Загалом з місця реалізації правоохоронці вилучили майже 200 пачок цигарок різних брендів без марок акцизного збору в тому числі електронні сигарети, рідини до них та більше 15 кілограм тютюну, який реалізовувався у роздріб. Загальна вартість вилученого тютюнового фальсифікату перевищує 50 тисяч гривень.

Відносно правопорушників поліцейські склали адміністративні матеріали за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- Ст. 156 (порушення правил торгівлі);

- Ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

За подібні правопорушення законодавством передбачені штрафи у розмірі від  10 200 до 34 000 гривень.