Приємно відзначити вдалий виступ вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської  сільської ради на чемпіонаті Чернігівської області з легкоатлетичного кросу. 1 місце серед юніорок виборола Пляшко Валерія, другим став серед юнаків 2011 р. н. Паска Тагір,  а   серед дівчат  - Зінченко Діана 2011 р.н., яка  виборола срібло;   Івахненко Нікіта ( 2014 р.н.), Файчак Микола (2009 - 10 р.н.) та  Глущенко Артем (2013 р.н.)  зайняли  3 місце серед юнаків; Сребродольська Аріна (2012 р.н.), Слюсар Аня (2011 р.н.), Яценко Діана ( 2012 р.н.) вибороли 4 місця; Кізім Дмитро (2011 р.н.) був п’ятим, шості місця зайняли - Овсяков Валентин (2009 - 2010 р.н.) та Леонтє Софія (2013 р.н.). 8 стала Яценко Марина, 12 була Аня Горносталь ( обидві 2009-2010 р.н.). До змагань команду готували тренери:  Анатолій Куц та Євгеній Жук. Серед спортивних шкіл ДЮСШ області команда нашої громади  виборола 5 місце.  Висловлюємо слова щирої вдячності за організацію на високому рівні змагань Федерації легкої атлетики Чернігівської області.  Дякую нашим мужнім  військовослужбовцям  ЗСУ за  можливість  брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та  підтримці наша сила!