Сьогодні, 23 квітня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Білорічиця – ЄДІНОВ Євгеній Анатолійович, який загинув неподалік населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області, захищаючи рідну Україну.

Просимо вшанувати пам'ять загиблого воїна, утворивши "живий коридор" (орієнтовно починаючи з 15.00) та гідно віддати шану нашому Герою по маршруту:

с. Нова Гребля (траса) – смт. Линовиця - с. Богданівка (траса) - с. Тополя – м. Прилуки - вул. Пирятинська (автовокзал) - вул. Котляревського (WOG) - вул. Київська (УБР - Центральна площа - Укрпошта - "Практика"- Парк Вічної Слави – Прилуцька центральна районна лікарня - "5" магазин - Патологоанатомічне відділення КНП ПЦМЛ).

Завтра, 24 квітня, траурний кортеж з загиблим Героєм о 10.00 вирушить від міської лікарні по вул. Київська в напрямку с. Заїзд – «Круг» - с. Товкачівка – селище Мала Дівиця – с. Дмитрівка  в напрямку с. Білорічиця до місця поховання на сільському кладовищі.

Просимо віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого земляка, який поклав своє життя за мир, свободу і незалежність України!

Уся Сухополов’янська громада схиляє голови в глибокій скорботі, щиро співчуваємо рідним і близьким Героя.

Упокій Господи у царстві Божому душу нашого захисника, загиблого воїна Євгенія!

Вічна пам'ять Євгенію! Слава Україні!