Тривають роботи з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради.   Протягом тижня у Дідовецькому старостинському окрузі  за участю працівників старостинського округу, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради, Центру соціальних служб сільської ради, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, робітників з благоустрою були виконані роботи  з благоустрою старостату (прибирання, побілка, фарбування, косіння тощо).   Роботи в  даному напрямку будуть подовжені. Зробимо нашу громаду комфортною та затишною для проживання. Працюємо для жителів  громади!