У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи з благоустрою  на території населених пунктів сільської ради.  Сьогодні, 02 травня  2024 року,  у Колісниківському  старостинському окрузі працював грейдер  сільської ради та спеціалізована техніка ТОВ «Прилуцький хлібодар»  і як результат: здійснено  підсипку з подальшим вирівнюванням та  грейдеруванням вул. Потоківської в с. Колісники, вул. Сукурівської та вул. Дорошенка в с. Левки. Висловлюємо  слова щирої вдячності  керівництву ТОВ «Прилуцький хлібодар» за надану техніку для підвозу підсипкового матеріалу. В єдності та згуртованості наша сила. Працюємо далі  для жителів нашої громади!