Міжнародний день захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Цей день – не тільки голосні та веселі свята для малечі, а й нагадування суспільству про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного соціуму, добробуту в ньому. 1 червня працівники Центру соціальних служб громади та староста Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк завітали зі святковим візитом до дітей Дідовецької ЗОШ І-ІІІ ст. На святі за участі аніматорів відбувалися конкурси та розважальні ігри, діти насміялися і нарозважалися. Жоден учасник не залишився без солодощів та приємних вражень. Свято відбулося за підтримки приватних підприємців: Резніченко О.І., Івахненко О.М., Забіяка І.В., Нестеренко С.В.

До уваги пасічників Дідовецького старостинського округу!!!!!!!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Курс-Агро" 02 червня 2021 року з 18.00 до 10.00 годин ранку відбудеться обробіток кукурудзи даними пестицидами: Ніка (малотоксичний), Пріма або Декогерб (малотоксичний), Ескорт ПАР (малотоксичний), Бор (малотоксичний), Авангард цинк - добриво (малотоксичний), Кораген (малотоксичний, толерантний до бджіл). З метою охорони бджіл від можливого отруєння, просимо Вас на час обробітку ізолювати бджіл у вуликах.

З Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Дорогі дітки! Ви в нас – найкращі, найчарівніші, найбільш креативні та талановиті. А для дорослих немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що йде від маленьких сердець, маленьких душ. Дивлячись у Ваші очі, бажаємо Вам від душі насамперед міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та щоденних сяючих посмішок!