Відбувся фінал першого футбольного турніру серед команд ОТГ Прилуцького району та м.Прилуки!

03 липня на міському стадіоні "Супутник" відбувся фінал та закриття першого футбольного турніру серед дитячих команд (2006-2008 років народження) об’єднаних територіальних громад Прилуцького району та міста Прилуки, який був проведений з метою популяризації здорового способу життя та залучення до занять спортом якомога більше молоді в громадах Прилуччини. Ідея започаткування футбольного свята належить головному судді турніру, директору ДЮСШ (м. Прилуки) Віктору Харченку, яку із задоволенням підтримав Почесний громадянин міста Прилуки, меценат Анатолій Мирошниченко та допоміг втілити її в життя. Дану ініціативу також підтримав голова Прилуцької районної державної адміністрації Генадій Луценко та голови об’єднаних територіальних громад Прилуччини. А це 11 громад! У заході взяли участь голова Прилуцької районної державної адміністрації Геннадій Луценко, представники спортивної галузі міста та району, голови громад Прилуччини, прилучани та гості міста. Від Сухополовянської громади - керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Валентина Харченко. Більше місяця щосуботи на стадіонах громад Прилуччини відбувалися запеклі футбольні баталії за участі 8 команд. Юні спортсмени впевнено йшли до перемоги. Переможцями стала футбольна команда Срібнянської ОТГ. Почесне друге місце зайняла команда Сухополов’янської ОТГ спільно з командою Ладанської ОТГ. Третє місце отримала футбольна команда з міста Прилуки. Окрім відзначення команд переможців та вручення кубків, медалей і сертифікатів, були відзначені кращі гравці та тренери турніру. Вітаємо юних переможців з команди Сухополов’янської ОТГ! Так тримати! Після урочистого відзначення переможців на всіх чекало незабутнє музичне дійство для дітей та дорослих - фестиваль фарб HOLI, мильні кульки та дим-машина. Святковий настрій учасникам заходу дарували також танцювальні колективи Центру творчості дітей та юнацтва (м. Прилуки).

Святкуймо разом!

Сухополов’янська територіальна громада гостинно запрошує Вас на відзначення свята Івана Купала, яке відбудеться 6 липня о 18.00 на стадіоні в с.Сухополова!

Творча зустріч з  художником  Петром Драговенком

Творча зустріч з художником Петром Драговенком

02 липня у приміщенні комунального закладу «Центр культури  та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради відбулася творча зустріч та презентація виставки місцевого художника Петра Драговенка під назвою «Моє натхнення», у якій взяв участь Cухополов’янський сільський голова Денис Росовський, який постійно опікується та підтримує розвиток культури в громаді. На відкриття виставки завітали представники творчої інтелігенції Прилуччини: художник Анатолій Риженко, письменниця, журналіст, член Національної спілки письменників України, Білорусі, лауреат багатьох премій Лілія Черненко, поетеси Світлана Коробова-Півоварова і Ніна Заболотна, директор Прилуцької міської центральної бібліотеки ім.Любові Забашти Людмила Зубко, педагог і засновник ГО «Клуб «Екоспектр» Юрій Скиба, а також родина, друзі, знайомі та шанувальники таланту художника.

Попередження пожеж в екосистемах!

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. У вихідні і святкові дні ліс відвідує велика кількість громадян, що призводить до різкого зростання джерел вогню. Причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі. Шановні громадяни! Дотримуйтесь наступних правил пожежної безпеки: не кидайте сірників, що горять і недопалків; розпалюйте вогнище тільки на очищеному до шару ґрунту майданчику; покидаючи місце відпочинку, загасіть вогнище водою або закидайте землею до повного припинення горіння або тління; пожежу, що починається, загасіть водою або закидайте землею. Тому, обов’язково, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не наражайте себе на небезпеку. Якщо ж виникла надзвичайна ситуація або пожежа – негайно телефонуйте за номером „101”!

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Зареєстровані в службі зайнятості безробітні часто запитують: «Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю»?

До уваги пасічників Заїздського та Рудівського старостинських округів!!!!

Сухополов’янська сільська рада повідомляє, що за даними компанії ТОВ „АГРОКІМ” буде здійснюватися обприскування посівів соняшника наземним методом інсектицидним препаратом „КОННЕКТ”. Термін проведення обприскування по Сухополов’янській територіальній громаді с.Заїзд з 05.07.2021 по 10.07.2021, с Рудівка з 05.07.2021 по 12.07.2021.