Працюємо  для громадян!

Працюємо для громадян!

Минув рік від утворення 09 грудня 2020 року на 1 сесії 8 скликання Сухополов’янської сільської ради територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради.

Реагуємо на звернення громадян: відновлено рух потягу

З урахуванням численних звернень жителів Сухополов’янської  громади, зокрема жителів Лісовосорочинського  та Колісниківського старостинських округів,  щодо поновлення попереднього графіка руху приміського потягу «Прилуки-Бахмач» Південної залізниці, які  ним користувалися протягом багатьох років. Щоденно  жителі  населених пунктів вищезгаданих старостинських округів курсували даним потягом у м.Прилуки та м.Ічня (на роботу, навчання та за отриманням інших соціально важливих послуг). Із 24.06.2020 року поїзд «Прилуки-Бахмач» змінив свій розклад, якщо раніше він прибував у м.Прилуки  о 07.40, то зараз прибуває о 05.40. Раніше із м.Прилуки він від’їжджав о 16.04, то в даний час вечірнього рейсу із м.Прилуки взагалі немає, що є неприйнятним для населення.

1 грудня –  Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства» 1 грудня у  Всесвітній день боротьби зі СНІДом, коли   у всьому світі виражають підтримку хворим на ВІЛ-інфекцію та СНІД, привертають увагу громадськості та ЗМІ до вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них, у закладах освіти громади проведені інформаційні години «1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «СНІД: знати, щоб жити!»,  виховні години та  бесіди «СНІД – загроза людства», «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас!»,  «Стоп, СНІД!», «Обери життя», відеолекторій «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?» та флешмоб «Червону стрічку носять небайдужі».

Соціальна акція  «Червона стрічка»

Соціальна акція «Червона стрічка»

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом спеціалісти центру соціальних служб Сухополов’янської сільської  ради на базі Дідівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД» провели соціальну акцію «Червона стрічка». Під час проведення заходу розповсюдили інформаційні листівки серед населення та прикріпили червоні стрічки до одягу, як символ боротьби з глобальною проблемою. Одягнути червону стрічку – це проявити підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих. Захід пройшов з дотриманням протиепідемічних норм.