Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію   № 60/7 «Пам'ять про Голокост», що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту. Україна приєдналася до цього документу у 2012 році та разом зі всім світом почала відзначати пам'ять про цю сумну подію. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту з лав Радянської Армії визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

Ви можете створити вакансію власноруч у персональному кабінеті або скористатися послугами консультанта роботодавцями, звернувшись до центру зайнятості.

Для більш якісного підбору претендентів та швидкого укомплектування вакансій, подайте їх через заповнення форми 3-ПН.

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» проводиться реконструкція двох штучних споруд: шляхопроводу через залізницю та моста через річку Удай

На двокілометровій ділянці дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу адміністративного центру Сухополов’янської громади – с.Сухополова проводиться реконструкція двох штучних споруд: шляхопроводу через залізницю та моста через річку Удай. Роботи виконуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

На дорозі Н-07 дорожники забивають палі для опор  мосту через річку Удай

На дорозі Н-07 дорожники забивають палі для опор мосту через річку Удай

Поблизу села Переволочна (Сухополов’янська громада, Переволочнянський старостинський округ) на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка відновлені роботи з реконструкції майже 85-метрового мосту через річку Удай. Продовжується демонтаж старої конструкції та забивання паль для нових опор.

Українці отримали 778 млн грн допомог від ФССУ за час догляду за хворими родичами

За оперативними даними упродовж 2021 року 227,7 тисячі застрахованих осіб знаходились на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми до 14 років. Фонд соціального страхування України компенсував їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму 778,7 млн гривень.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Замостянського округу

Шановні мешканці Замостянського старостинського округу,  05 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні сільського клубу відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Замостянського округу.

Відбулося засідання Ради територіальних  громад  Чернігівської області

Відбулося засідання Ради територіальних громад Чернігівської області

24 січня Сухополов’янський сільський голова  Денис Росовський  взяв участь у  засіданні   Ради територіальних громад, яке відбулося в  приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

На Чернігівщині працюють іноземці з 30 країн світу, найбільше – турків, китайців, білорусів та вірмен

У той час, як дехто з українців шукають роботу за кордоном, іноземці приїздять працювати в Україну, щоправда не так масово. Зокрема на Чернігівщині протягом минулого року 89 роботодавців регіону використовували працю 133 іноземних громадян.