Про проведення 18 (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов'янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: 04 лютого  2022 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  18 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  02 лютого 2022 року № 15  «Про  скликання вісімнадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

До уваги роботодавців! Про заплановане масове вивільнення працівників  потрібно звітувати у службу зайнятості

До уваги роботодавців! Про заплановане масове вивільнення працівників потрібно звітувати у службу зайнятості

Відповідно до законодавства про зайнятість населення, інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (звітність за формою № 4-ПН) подається підприємством, установою, організацією за місцем реєстрації платника єдиного внеску до служби зайнятості не пізніше ніж за 2 місяці до масового вивільнення працівників (у разі вивільнення держслужбовців – не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення).

Кількість профзахворювань збільшилась на 31,6% за річними підсумками

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 921 випадок набуття українськими працівниками професійного захворювання. Кількість встановлених профзахворювань збільшилась на 31,6%, або 701 випадок порівняно з 2020 роком.

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету з постійною  комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

Відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

01 лютого відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На розгляд виконкому вносилося  15  питань.