Роботи з благоустрою!

Роботи з благоустрою тривають. З метою утримання в належному стані автомобільних доріг у громаді, які не мають твердого покриття, проводиться їх грейдерування.

Обласна служба зайнятості в умовах воєнного стану

Чернігівщина – одна з областей України, яка постраждала від вторгнення російських окупантів. Про те, яка нині ситуація в сфері зайнятості та як функціонує служба зайнятості в умовах воєнного стану розповідає директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Тетяна Михайленко: Фонд не припиняв виплати ні на день з початку війни

Від початку війни фахівці Фонду соціального страхування України не призупиняли роботу ні на день, часто виконуючи свої обов’язки попри активні бойові дії, тимчасову окупацію та навіть зруйновані будівлі. Про це Тетяна Михайленко, директор виконавчої дирекції ФССУ, розповіла під час робочої зустрічі із заступником голови правління Фонду Наталією Землянською. Участь у зустрічі також взяв заступник директора Максим Рожанковський.

ФК «Замістя»  - переможець турніру!

ФК «Замістя» - переможець турніру!

Сьогодні, 15 травня 2022 року, на стадіоні «Супутник» у м. Прилуки завершився футбольний турнір громад Прилук та Прилуцького району по збору коштів для підтримки ЗСУ.

15 травня в Україні – День пам’яті жертв політичних репресій

Згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму щороку  кожну третю неділю травня  - національний пам'ятний День пам'яті жертв політичних репресій. До цього часу точну кількість жертв тоталітарного режиму визначити неможливо. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

Футбольний турнір для підтримки ЗСУ!

14-15 травня 2022 року на стадіоні «Супутник» у м. Прилуки проходить футбольний турнір громад Прилук та Прилуцького району по збору коштів для підтримки ЗСУ. Сьогодні відбувалися футбольні баталії за вихід у фінал та півфінал серед команд ФК «ДЮСШ-1» (м. Прилуки), ФК «ДЮСШ-2» (м. Прилуки), ФК «Світличне» (Варвинська громада), ФК «Остапівка» (Варвинська громада), ФК «Гнідинці» (Варвинська громада), ФК «Орхідея» (м. Прилуки), ФК «Ветеран» (м. Прилуки), ФК «Кремінь» (Парафіївська громада), ФК «Замістя» (Сухополов’янська громада).

ОФІЦІЙНО: за інформацією Прилуцької районної військової адміністрації

- На території Чернігівської області для населення діє тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів відповідно до розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 20.04.2022 року №147.

До уваги мешканців  громади!

До уваги мешканців громади!

Головне управління ДСНС України у Чернігівській області інформує, шо ігноруючи правила пожежної безпеки, а саме: спалювання листя, сухої трави на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж та трагічних випадків на них, винних громадян негайно буде притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно за ст. 77-1 КУпАП «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, - тягнуть за собою накладення штрафу на винних громадян від 3060 гривень до 6120 гривень.