Актуальні вакансії на початок літа від служби зайнятості

Зберігається сталий попит на представників робітничих професій. Насамперед роботодавці області потребують водіїв, трактористів, яким готові платити до 20 000 грн, а також слюсарів, яким обіцяють до 15 000 грн. Затребувані також швачки, продавці, електромонтери, охоронники, підсобні робітники. Для професіоналів є вакансії лікаря, бухгалтера, юриста, інженера, спеціаліста державної служби тощо.

Як отримати допомогу за лікарняним, якщо ви за кордоном?

Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

Суботник у селі Левки!

08 червня працівниками адміністративного центру громади, Колісниківського старостинського округу, ТОВ «Прилуцький хлібодар» та небайдужими місцевими мешканцями старостату продовжені роботи по впорядкуванню кладовища у селі Левки від гілок та залишків спиляних дерев.

786,5 тисячі українців отримали допомоги від Фонду за час війни

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. З початку війни лікарняні та декретні допомоги від Фонду отримали 786,5 тисячі працюючих українців, на це направлено 3,8 мільярда гривень.

Грейдерування доріг продовжується!

У Сухополов’янській громаді продовжуються роботи із грейдерування грунтових доріг. 07 червня 2022 року грейдером Сухополов’янської громади прогрейдеровані вулиці Удайська та Сагайдачного у селі Манжосівка та біля кладовища у селі Дідівці на території Дідовецького старостинського округу. Роботи будуть продовжені. Працюємо далі.

ДО ВІДОМА ПАСІЧНИКІВ!

ВІдповідно до повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю „Прилуцький хлібодар” з 5.30 годин до 10 годин ранку 08 червня 2022 року на території Замостянського старостинського округу (біля с. Маціївка в районі бетонної дороги на кар'єр) буде проводитись обробіток пшениці фунгіцидом Вареон та міндобривом Оракул. Просимо пасічників ізолювати бджіл у вуликах на період обробки. Тел. для довідок в ОТГ 0665996007

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 09 червня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від  06 червня 2022 року № 69 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 09 червня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у залі засідань Заїздського старостинського округу за адресою: с.Заїзд, вул.Михайлівська, буд.40