З початку війни Фонд направив 10 мільйонів гривень на допомоги в здійсненні поховання застрахованих осіб

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

З початку серпня Фонд вже направив на щомісячні виплати майже 300 млн гривень

З початку серпня на щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин Фонд соціального страхування України вже направив понад 291 мільйон гривень. Упродовж серпня на цей вид виплат буде направлено загалом майже один мільярд гривень.

Чи оплачуються лікарняні, якщо хвороба чи травма настали внаслідок сп’яніння?

Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.

Зареєстровано благодійну організацію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ»

05 липня 2022 року в районі засновано та зареєстровано БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ», на рахунок якої вже перераховано близько 1,5 млн. гривень від суб’єктів господарювання в агропромисловому секторі.

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг. Потрібні документи

Розпочато ямковий експлуатаційний ремонт автомобільної дороги Боршна - Смош - Ряшки - Оникіївка

З урахуванням звернення Сухополов’янської сільської ради, на замовлення балансоутримувача – Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації пневмо-струменевим методом розпочато ямковий експлуатаційний ремонт автомобільної дороги О251513 Боршна - Смош - Ряшки - Оникіївка.