Сухополов’янська громада отримала  продовольчі  набори

11 серпня 2022 року в рамках Всесвітньої продовольчої програми (WFP) ООН за сприяння БО «Чернігівська МЕРЕЖА» Сухополов’янська сільська рада отримала продовольчі набори.Продовольчі набори 11 серпня та 12  серпня були видані жителям адміністративного центру громади – с.Сухополова та 19 старостинським округам, а саме: Заїздському,  Канівщинському,  Колісниківському, Лісовосорочинському, Малківському,  Охіньківському, Переволочнянському, Піддубівському,  Рудівському,  Валківському,  Білорічицькому, Дідовецькому, Замостянському, Знам’янському, Мазківському, Нетяжинському, Погребівському, Ряшківському та  Смоському. У старостинських округах гуманітарну допомогу отримали соціально незахищені верстви населення: внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю  І групи та діти з інвалідністю, багатодітні сім’ї, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав, діти- сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї воїнів загиблих в АТО, сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, вдови/вдівці, які самі виховують дітей.

Увага! Важлива інформація! Шановні жителі громади!

Починаючи з 01 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у Чернігівській  області, опинилися в ситуації, коли їхні постачальники не могли виконувати свою функцію.      Для забезпечення безперебійного газопостачання в умовах воєнного стану Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»  як «постачальник останньої надії» (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 917-р) забезпечило постачання газу побутовим споживачам, зокрема у Чернігівській  області. Надалі на підставі відповідних рішень Міністерства енергетики України та оператора газотранспортної системи України (далі — ОГТСУ) для захисту інтересів споживачів їх було включено до реєстру споживачів Товариства на умовах річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/м3 (з ПДВ, без вартості транспортування). Усю додаткову інформацію можна отримати на сайті gas.ua.

Покращення вулично-дорожньої мережі у населених пунктах  Сухополов’янської територіальної громади

Сухополов’янська сільська рада у липні 2022 року продовжила роботи по покращенню стану вулиць та доріг у населених пунктах громади. Зокрема,  були виконані  роботи по розрівнюванню підсипаної цегляними відходами з подальшим грейдеруванням проїзної частини вулиць Шевченка та О.Кошового в селі Боршна Валківського старостинського округу. Проведені роботи по грейдеруванню вулиці   Сонячної в селі Єгорівка та провулку Адміральського в селі Манжосівка Дідовецького старостинського округу. Забезпечено вирівнювання дорожнього покриття вулиці Прилуцькій в  адміністративному центрі громади – селі Сухополова. Зважаючи на звернення мешканців ОК «Лісне» (с.Сухополова), автогрейдером виконані роботи з покращення стану  головної вулиці в даному садовому товаристві.

З  піклуванням та турботою про сім’ї вразливих категорій  Сухополов’янської громади

Працівники  служби у справах дітей  та центру соціальних служб  Сухополов’янської територіальної громади  постійно, а особливо в умовах воєнного стану в Україні, у час агресії російської федерації  проти населення нашої держави, працюють з сім’ями вразливих категорій, а саме: у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; які опинилися у складних життєвих обставинах; діти, які навчалися в закладах інтернатного типу та були повернуті із закладів освіти до батьків.

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

Заступник міністра охорони здоров'я відвідав лікарні Прилуччини

З робочим візитом Прилуччину відвідали заступник міністра охорони здоров'я України Олексій Яременко та заступник голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк. Серед іншого посадовці проінспектували медичні заклади: Прилуцьку районну та 2 міські у м. Прилуки - центральну та дитячу лікарні.

Який розмір декретної допомоги ФССУ фінансує для жінок, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи?

Кожна працевлаштована жінка має право на отримання від Фонду соціального страхування України допомоги по вагітності та пологах у разі початку декретної відпустки. Розмір такої допомоги становить 100% середньої заробітної плати за весь період.