Робоча зустріч

Начальником Прилуцької РВА  Володимиром ЧЕРНОВИМ проведено робочу зустріч з представниками оператора мобільного звязку "Vodafone" з метою покращення якості зв'язку на території району.

Благодійний захід «ШЕПІТ. ПРИЛУЧЧИНА»

20.09.2022 зустрічаємось на Благодійному заході «ШЕПІТ. ПРИЛУЧЧИНА» у Secret Place на Прилуччині. Локацію отримають лише ті, хто придбає квиток!

Вдячні за надання будівельних матеріалів  для першочергових аварійно-ремонтних робіт зруйнованого житла  у громаді

Чернігівською обласною військовою адміністрацією відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 №185 «Деякі питання здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» здійснюється розподіл будівельних матеріалів, які будуть використані для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах жителів населених пунктів, житло яких частково чи повністю зруйноване внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

Вебінар з питань надання бюджетної дотації фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

15 вересня 2022 року об 11-00 год. Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації буде проведено вебінар з питань надання бюджетної дотації фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції, згідно вимог «Порядку», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 918 від 16 серпня 2022 року .

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи піротехнічних розрахунків на території Чернігівської області

З початку широкомасштабного військового вторгнення російських військ піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Чернігівщини здійснено 3562 виїзди на повідомлення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів населенням та на проведення обстеження територій населених пунктів, звільнених з-під контролю окупаційних військ Російської Федерації.