Військовослужбовці продовжують отримувати грошове забезпечення на період лікарняного

Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.

Як дізнатись номер е-лікарняного?

Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.

Подрібнювач деревини працює на потреби громади

02 вересня 2022 року за кошти БО „БФ „МХП-ГРОМАДІ” Гайдук М.М. житель с. Канівщина, який був визнаний переможцем конкурсу „Роби своє”, отримав подрібнювач деревини (дробарку) виробництва Польща STILER BX 62S. 05 вересня  нинішнього року Гайдук взяв участь у проведенні  благоустрою території Канівщинського старостинського округу Сухополов’янської сільської ради  і випробував  дробарку STILER BX 62S у подрібненні деревини.  Очікуваними результатами залишилися задоволені.

Презентаційні матеріали щодо механізмів надання державних грантів на створення або розвиток власного бізнесу, тепличного господарства, садівництва та переробного підприємництва (урядова програма « Робота»)

Для започаткування власної справи українці зможуть отримати:

Алгоритм оплати лікарняних і декретних за кошти ФССУ в умовах війни

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.

Меморандум про співпрацю

1 вересня 2022 року Прилуцька міськрайонна Організація Товариства Червоного Хреста України (голова - Артем Александров) та Сухополов’янська територіальна громада  (голова - Денис Росовський) уклали  Меморандум про співпрацю. метою Меморандуму є співробітництво Сторін шляхом взаємодії та координації діяльності у досягненні цілей та завдань Сторін. Предметом цього Меморандуму є спільна діяльність Сторін з підготовки та реалізації спільних проєктів, програм та заходів. Тримаймося  та наближаймо Перемогу разом!

Тренінги з надання першої допомоги

Вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини. За ініціативи Прилуцької районної військової адміністрації волонтерами Прилуцької міськрайонної Організації Товариства Червоного Хреста України на чолі з тренером Товариства - Оленою Охріменко, другий місяць проводяться тренінги з надання першої допомоги. На тренінгах навчаються зупиняти кровотечу, надавати першу допомогу при травмах, а також допомагати при непрохідності дихальних шляхів. Тренінги проведені в Ічнянській, Сухополов'янській, Ладанській, Малодівицькій та Линовицькій теритріальних громадах, далі буде… Перша допомога - це базові знання, котрі повинна знати кожна особа! Пройшовши тренінг слухачі отримують нові навички, знання та сертифікат який визнається у 192 країнах світу.

04 вересня – День підприємця!  Сухополов'янська громада привітала підприємців громади!

04 вересня – День підприємця! Сухополов'янська громада привітала підприємців громади!

Уже традиційно відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року у першу неділю вересня в Україні  відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємці у розвитку як окремих територіальних громад, так і України в цілому.