У Прилуках стартували суспільно корисні роботи

Рішення «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану» прийнято виконавчим комітетом Прилуцької міської ради ще 4 жовтня. Документом запроваджено на території Прилуцької міської територіальної громади трудову повинність з метою створення системи оборонних рубежів і позицій, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, задоволення потреб Збройних Сил, сил територіальної оборони та цивільного захисту тощо.  До виконання робіт передбачено залучати працездатних осіб, зокрема зареєстрованих безробітних та інших незайнятих громадян, в тому числі й внутрішньо переміщених. Також визначено перелік таких робіт та їх замовників.  Відповідні рішення приймалися спільно з військовим командуванням і 17 жовтня суспільно корисні роботи у Прилуках стартували. На сьогодні у них взяли участь понад 40 безробітних. Стільки ж планується залучити найближчим часом.  Наразі більшість безробітних, працюють на облаштуванні фортифікаційних та захисних споруд, решта – приводять у готовність споруди цивільного захисту у центральній міській лікарні.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 26 жовтня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 20 жовтня 2022 року № 133 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 26 жовтня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у адмінприміщенні Заїздського старостинського округу за адресою: с.Заїзд, вул. Михайлівська, 40

Затримка у фінансуванні лікарняних буде скорочена

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на близько 57 робочих днів.

Передбачено виділення 352,8 млн грн допомоги для погашення 12 % заборгованості по лікарняним

У зв’язку із спадом економічної активності та зупинкою підприємств внаслідок воєнної агресії російської федерації, Фондом соціального страхування України недоотримано понад 5 мільярдів гривень надходжень від єдиного внеску, що стало причиною виникнення заборгованості з виплати лікарняних та декретних допомог застрахованим громадянам, яка станом на 01.10.2022 склала 2,9 мільярда гривень.

Для фармацевтів і провізорів — інформація на Гіді з держпослуг

18 жовтня у світі відзначають День фармацевта. Працівники аптек мужньо продовжують свою щоденну працю і під час карантину, і у воєнний стан.  Для тих, хто виготовляє, доставляє та продає ліки, ділимось добіркою держпослуг у відповідній сфері на Гіді.

У чому різниця між суспільно корисними та громадськими роботами?

Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану мають оборонний характер або ж слугують для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, забезпечують функціонування національної економіки та життєдіяльність населення.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.