Шановні юристи!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем юриста. Нехай усі справи завершуються заслуженою перемогою та  успіхом, а гострота розуму і надзвичайна розсудливість допомагають Вам бути справжнім професіоналом своєї справи. Бажаю юристам і правознавцям вивіреного балансу між буквою Закону і людяністю, твердості духу, стійкості і неупередженості, міцного здоров’я, терпіння, сил і енергії, натхнення і удачі, а також  успішного кар’єрного поступу і особистого благополуччя під мирним українським небом.

Про проведення 24 (позачергової) сесії 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  13 жовтня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  24 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  07 жовтня  2022 року №  129 «Про скликання двадцять четвертої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Тест-заїзд Велоакція "Знаними й маловідомими шляхами громади"

Схоже, наші тестувальні велозаїзди-акції стають традиційними щонедільними. Тож і минулої неділі 4 вересня під проводом учителя історії та правознавства Заїздської ЗОШ І - ІІ ступенів, активіста, Голови Молодіжної ради при Сухополов'янській сільській раді Ігоря Хоменка відбулася велоакція "Знаними й маловідомими шляхами громади", присвячена Героям Захисникам та Захисницям України та 31-річчю підняття Державного Прапора України над будівлею Верховної Ради. Маршрут пролягав селами та пам'ятками громади: Манжосівка (Глинщина) - Боршна (Іллінська гора монаха) - Валки (Гать, "Чисті Джерела Бонакви", відкриття нової мережі продуктових магазинів "Копійка") - Смош (приватний аеродром) - Високе (старовинна унікальна дерев'яна Свято-Богоявленська Хрещенська церква) - Густиня (Свято-Троїцький монастир, Гать, природний заповідник) - Дідівці (музей М. Костомарова, храм Св. Параскеви Сербської, ставок) загальною протяжністю близько 44 км. Тож запрошуємо, приєднуйтесь до наших наступних велоподорожей!)

Українці провели на оплачуваній самоізоляції від COVID-19 вже 30 тисяч днів у 2022 році

Аби зупинити поширення COVID-19, Фонд соціального страхування України оплачує українцям період самоізоляції після контакту з хворим на коронавірусну хворобу. Така допомога від Фонду продовжує нараховуватись у період воєнного стану та фінансується у розмірі 50% середнього доходу та 100% – для медичних працівників.

Відбулося засідання Координаційної ради

04 жовтня 2022 року  відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому за ознакою статті, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя Сухополов’янської сільської ради.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Зокрема, мінімальна заробітна плата зросла у місячному розмірі до 6700 гривень. У зв’язку з цим розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижче ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).

Допомога по вагітності та пологах від ФССУ зросла до майже 50 000 гривень

Близько 80 тисяч українок звернулись до Фонду соціального страхування України за допомогами по вагітності та пологах з початку року. ФССУ продовжує фінансувати декретні допомоги попри умови воєнного стану, неможливість окремих роботодавців опрацювати е-лікарняні своїх працівниць і навіть в разі виїзду застрахованої особи за кордон.