Шановні працівники  культури  Сухополов’янської громади!

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Сьогодні  особисто як очільник Сухополов’янської громади разом з начальником відділу культури і туризму сільської ради Лесею Овчаренко та директором КЗ «Центр культури та дозвілля»  Наталею Пономаренко  мав нагоду  привітати Вас з професійним святом,  висловити  найщиріші слова вдячності за Вашу важливу, самовіддану,  сповнену творчого неспокою працю та вручити Подяки Сухополов’янської сільської ради  за сумлінну творчу працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток культури громади та з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва наступним колективам КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради:

Вічна пам’ять!

Колектив Сухополов’янської ОТГ висловлює найщиріші співчуття старості Заїздського старостинського округу громади Ніні Свистун з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка Василя Михайловича. У цей важкий час, ми разом з Вами схиляємо голови у скорботі. Пішла з життя дорога для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Нехай світла пам'ять про Вашого чоловіка назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть Вам сил пережити цю непоправну втрату.

Виїзний прийом в с.Переволочна!

08 листопада Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Переволочна (Переволочнянський старостинський округ громади).

Виїзний прийом в с.Охіньки!

08 листопада Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Охіньки (Охіньківський  старостинський округ громади).

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

Попри війну ФССУ продовжує фінансувати санаторно-курортне лікування для упередження ускладнень в осіб з інвалідністю

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.