На Чернігівщині потрібні швачки

Незважаючи на воєнний стан, швейні підприємства області працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Найбільше бракує швачок. Також потрібні інженери-технологи, складальники верху взуття, кравці тощо. Роботодавці гарантують офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальний пакет, комфортні умови праці. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується більше 30 вакансій у галузі легкої промисловості із заробітною платою до 13 тис. грн.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Про це повідомляють у службі зайнятості. Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер. Зокрема в області потрібні лікарі загальної практики-сімейні лікарі, терапевти, педіатри, стоматологи, невропатологи, хірурги, анестезіологи тощо. Медпрацівників шукають у Чернігові, Сновську, Новгород-Сіверську, Ніжині, Варві, Прилуках, а також на Городнянщині, Коропщині, Сосниччині, Бобровиччині, Борзнянщині, Ічнянщині, Куликівщині. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується близько 40 вакансій у сфері охорони здоров’я.

На платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз»

Мета освітнього онлайн-курсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загрозі значних стресів в умовах повномасштабної війни. Освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» розміщено на платформі «Prometheus» у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Курс є безкоштовним, після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.

Виїзний прийом в с. Мазки!

23 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Мазки (Мазківського старостинського округу громади).

Виїзний прийом в с. Погреби!

23 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Погреби (Погребівського старостинського округу громади).

З Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо з прийдешнім Різдвом Христовим усіх, хто нині відзначає це величне свято. Хтось далеко від дому, хтось у колі родини. Але де б ми не були, віра об'єднує. Нехай диво благословенної днини дбайливо зберігає найкраще, що в кожному з нас, зміцнює духовні сили.

Про проведення 27 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  27 грудня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  27 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  секретаря сільскої ради від 23 грудня 2022 року № 158 «Про скликання двадцять сьомої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 27 грудня 2022 року

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження секретаря сільскої ради від 23 грудня 2022 року № 156 «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 27 грудня 2022 року о 09.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Державній службі зайнятості – 32!

21 грудня 1990 року в Україні створено Державну службу зайнятості. Відтоді 32 роки поспіль завдяки щоденній роботі її фахівців укомплектовуються робочі місця, тисячі громадян повертаються до праці.