Оперативна інформація станом на 06.00 27.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби російські окупанти завдали ракетно-авіаційного удару по території України, зокрема, і трьома зенітними керованиими ракетами із С-300. Силами та засобами протиповітряної оборони було знищено дві крилаті ракети “Калібр” та 7 ударних БпЛА типу “Shahed” . Крім того, противник атакував з північного напрямку чотирма безпілотними літальними апаратами невстановленого типу (імовірно ударні), усі дрони знищено.

До відома громадян!!!

Завтра, 27 червня, траурний кортеж з загиблим земляком Анатолієм Трофімовим о 9.30 вирушить від міської лікарні по вул. Київська, Незалежності, Сорочинській м. Прилуки, по вул. Лесі Українки с. Пирогівці адміністративного центру громади до місця проживання покійного.

ПРОЩАННЯ З ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ!!!!!!

Завтра, 27 червня 2023 року відбудеться прощання з загиблим Героєм, захисником України, стрільцем 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону, сержантом Анатолієм Трофімовим, нашим земляком з с. Пирогівці адміністративного центру громади.

Оперативна інформація станом на 06.00 26.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російські терористи завдали чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Оперативна інформація станом на 18.00 25.06.2023 щодо російського вторгнення

Триває чотириста вісімдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація продовжує вбивати мирне населення України, і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли як по військових, так і по цивільних об’єктах.

Сухополов’янська громада  у скорботі!

Сумна звістка знову пекучим болем відгукується в нашій громаді. 23  червня 2023 року,  відданий військовій присязі на вірність Українському народу, під час виконання бойового завдання  в Луганській області загинув наш земляк із с.Пирогівці Сухополов’янської громади – стрілець 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону  військової частини А4123, сержант Трофімов Анатолій Олексійович  (1981 р.н.), який був призваний на службу Прилуцьким РТЦК та СП 16 грудня 2022 року.

Виїзний прийом в с. Ряшки!

23 червня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів виїзний прийом громадян в с. Ряшки Ряшківського старостинського округу громади.