Оперативна інформація станом на 06.00 14.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну. Противник продовжує вбивати мирне населення України. Сьогодні вночі ворог знову атакував територію України, застосувавши іранські ударні БпЛА типу “Shahed”. Інформація щодо наслідків цієї атаки наразі уточнюється.

Участь у проєкті МОМ «Людський вимір»

Проєкт «Людський вимір» впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Урядом Канади. Проєкт «Людський вимір» це ефективне управління за допомогою даних та залучення громади, сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні. Сухополов’янська  громада була відібрана для участі в Проєкті на конкурсній основі, спеціалісти сільської ради успішно пройшли тренінги, отримали сертифікати і як підсумок 13 червня  2023 року безкоштовно отримали від Проєкту підтримку в формі технічного забезпечення, а саме:

Підписання угоди про співпрацю

Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») сприяє Уряду України у впровадженні децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги. Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» було відібрано 7 громад, які стануть партнерками Проєкту у Чернігівській області.

Спортивне змагання позашляховиків «КУБОК ЗСУ»!

Запрошуємо всіх любителів на 3-й етап спортивних змагань позашляховиків «Кубок ЗСУ», яке внесене до всеукраїнського календаря спортивних змагань "Ukraine Challenge 2023", що проходять різними етапами на території України.

Оперативна інформація станом на 06.00 13.07.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну. Не зважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо повної окупації нашої території.

Відбулося   засідання виконавчого комітету сільської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

12 липня відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого було розглянуто  11 питань. Заслухавши доповідь  начальника фінансового відділу Надії Мусійченко, з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу, члени виконкому затвердили План заходів щодо складання проекту бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2024 рік,  а також  схвалили проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (зокрема щодо  виділення коштів  3434085 гривень на  «Капітальний ремонт даху відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради по вул. Михайлівська, 40 а  в с. Заїзд Прилуцького району Чернігівської області»; 840000 гривень на забезпечення співфінансування заходів з придбання шкільних автобусів тощо).

Зі святом Петра і Павла!

Від щирого серця вітаємо Вас з цим великим святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя і благополуччя кожній родині. Нехай завжди буде благословенна наша рідна земля, а свято увійде в кожен дім миром, щастям і радістю.