Державні послуги для героїв — на Гіді

Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.

Оперативна інформація станом на 06.00 04 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.

Послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту. Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.

Оперативна інформація станом на 06.00 03 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот вісімдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.

Черговий автомобіль передали на передову!

Сухополов’янською сільською радою передано черговий автомобіль до Збройних Сил України. Автомобіль VW PASSAT, отриманий в якості благодійної допомоги громаді від Міністерства фінансів Литовської Республіки, передано за зверненням до одного зі спецпідрозділів Гвардії наступу.

Оперативна інформація станом на 06.00 02 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот вісімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.

01 жовтня – День  захисників і захисниць України

У 2023 році Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 01 жовтня. Це свято відзначається в Україні на  державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України. Від цього року День захисників і захисниць перенесено з 14 на 1 жовтня у звʼязку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря. Адже це свято збігається з Покровою Пресвятої Богородиці, що не випадково. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – Козацька Покрова. Козацькі традиції бережуть і розвивають сучасні захисники і захисниці України. День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей. Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони. Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність. Віримо, що нинішні захисники та захисниці здобудуть довгоочікувану Перемогу.

Привітали  працівників  освіти   Сухополов’янської громади!

28 вересня, напередодні  Дня працівників освіти, який відзначаємо щороку  в  першу неділю жовтня, в адміністративному центрі Сухополов’янської громади  відбулися урочистості за участі  сільського голови Дениса Росовського, начальника відділу освіти, молоді та спорту сільської ради Тетяни Реви,  посадовців сільської ради,  працівників  закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Оперативна інформація станом на 06.00 01 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот вісімдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти не перестають ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів, тероризуючи мирних жителів.