Оперативна інформація станом на 06.00 22 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася шістсот тридцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

День  Гідності та Свободи: заряджені гідністю  і жагою свободи!

21 листопада відповідно до  Указу Президента України  від 13 листопада 2014 року в Україні  відзначається  День  Гідності та Свободи.  Від самого початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Бойові дії йшли на Сході, саме там українська армія захищала найвищі цінності, відстоювані на Майданах, саме там ризик втрати цих цінностей усвідомлювався з особливою гостротою. У лютому 2022 року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Війна змусила нас активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани. Українці боролися впродовж віків  і готові  відстоювати нині незмінності європейського вектора розвитку України.  Цьогоріч відзначаємо 10-у річницю Революції Гідності, яка  об’єднала мільйони  свідомих громадян – справжніх патріотів Батьківщини, які усвідомили, що бути вільним і гідним  насамперед означає бути відповідальним: за себе, з а своїх близьким, за свою країну. Гідність та Свобода - це зброя Перемоги. Не згасне пам’ять про Героїв, які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави. У лавах ЗСУ б’ються сьогодні й майданівці. Чимало з тих, хто пройшов вогонь Майдану, на жаль, загинули, захищаючи Донецьк, Маріуполь, Київ, Харків, Чернігів, інші українські міста і села…Тисячі тих, хто під час Революції Гідності був ще дитиною,  сьогодні заряджені Гідністю та жагою Свободи, разом зі старшими побратимами  захищають Україну від московської навали.

Надіслала незнайомцю понад 17 тисяч гривень за неіснуючий електровелосипед: поліцейські закликають сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Прилуччини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

За працевлаштування безробітних, яким важко конкурувати на ринку праці, заплатить служба зайнятості

Йдеться про компенсаційні програми для роботодавців, які працевлаштовують за направленням служби зайнятості безробітних певних категорій. Наразі можна розраховувати на 3 види компенсацій.

Оперативна інформація станом на 06.00 21 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Очікувала на заробіток, натомість втратила більше 10 тисяч гривень: поліція Прилуччини застерігає від шахраїв

Поліцейські радять громадянам остерігатися сумнівних пропозицій про легкий заробіток в Інтернеті та ретельно перевіряти інформацію про варіанти можливого заробітку онлайн.

Перерахувала 3 тисячі гривень на допомогу «подрузі у месенджері»: поліція застерігає громадян від онлайн-шахраїв

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 22 листопада   2023 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 22 листопада 2023 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  22 листопада  2023 року  о 10.00 відбудеться  засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх.

Про проведення  39 (позачергової)  сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради 24 листопада 2023 року

Про проведення 39 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради 24 листопада 2023 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  24 листопада  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  39 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Отримайте ваучер на навчання!

Цього року на Чернігівщині служба зайнятості видала 356 ваучерів на навчання для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці.