Оперативна інформація станом на 06.00 20 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 19 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 18 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Інформує служба зайнятості: за працевлаштування безробітних на нові робочі місця  можна отримати компенсацію

Плануєте створення нового робочого місця? Тоді у нас для вас є вигідна фінансова пропозиція: працевлаштуйте на новостворене робоче місце зареєстрованого безробітного та отримайте за це компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Оперативна інформація станом на 06.00 17 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Минулої доби російські окупанти завдали чергового авіаційного удару по Україні, застосувавши 18 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”. Силами та засобами протиповітряної оборони знищено 16 ударних БпЛА. Сьогодні вночі ворог знову атакував нашу державу БпЛА типу “Shahed-136/131”. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Сільський голова Денис Росовський  взяв участь  у діалоговому заході  в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Сільський голова Денис Росовський  взяв участь у діалоговому заході  в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

З 13 листопада по 16 листопада 2023 року  очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський  та начальник відділу – державний реєстратор  відділу «Центр надання адміністративних послуг» сільської ради  Ірина Якименко взяли  участь у діалоговому  заході  з представниками органів місцевого самоврядування територіальних громад – партнерів USAID «ГОВЕРЛА», який проходив у  Закарпатській області. Під час  заходу  були представлені напрацювання  USAID «ГОВЕРЛА» з підтримки територіальних громад; обговорені інструменти  першочергової підтримки ОМС деокупованих територій, а також актуальні та першочергові потреби територіальних громад з Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Харківської областей та визначені напрями їх підтримки з боку USAID «ГОВЕРЛА». Мета «ГОВЕРЛА» – сприяти створенню в Україні системи місцевого самоврядування, яка буде більш незалежною, підзвітною громадянам, інклюзивною та здатною надавати послуги.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету, жителів нашої громади  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем  працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Брав участь у розстрілі цивільних: на Прилуччині правоохоронці повідомили про підозру російському військовому

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури встановили анкетні дані старшого розвідника збройних сил російської федерації, який причетний до розстрілу двох автомобілів із вісьмома мирними громадянами на території Ічнянської громади.