Відбулася 45 (позачергова) сесія Сухополов’янської сільської ради

17 квітня  відбулося пленарне засідання 45 (позачергової)  сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 57 питань. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Відбулося засідання постійної комісії з  гуманітарних питань, прав людини, законності правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

17 квітня  2024 року відбулося  засідання постійної комісії з гуманітарних питань, прав людини, законності правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту  сільської ради за участю сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Володимира Бобошка, голови комісії Віталія Метейка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду проєктів рішень по питаннях гуманітарної сфери, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 45 (позачергової) сесії сільської ради. Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”

Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики. Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.  “Єдина ветеранська лінія” є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів. З початку запровадження роботи телефонної лінії операторами зареєстровано понад 700 звернень.

Працюємо над благоустроєм Сухополов’янської громади!

Керівництво та посадовці Сухополов’янської сільської ради постійно працюють із жителями громади і для них, приділяючи увагу розвитку та благоустрою не лише адміністративного центру – с.Сухополова, а й населеним  пунктам старостинських округів, вживають заходи, щоб громада була територією комфортного проживання.

Участь у Конгресі місцевих та регіональних влад   при Президентові України

Участь у Конгресі місцевих та регіональних влад  при Президентові України

12 квітня 2024 року очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський взяв участь  у  засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України   та форумі «Життя громад в умовах війни», який відбувся  в м.Чернівці за участі Президента України Володимира Зеленського, голів обласних та районних військових адміністрацій, голів територіальних громад. У ході заходу було проведено ряд тематичних панельних дискусій: «Зроблено в Україні», «Політика безпеки: регіональний аспект», «Політика Героїв та підтримка Збройних Сил України», «Гуманітарна політика: регіональний аспект», «Європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад», «Добре врядування в умовах воєнного стану».На сьогодні – це можливість отримати ґрунтовну інформаційно-консультативну підтримку громад в умовах військового стану та можливість обміну досвідом  у питанні врегулювання щоденних викликів у різних сферах життєдіяльності. Тільки в єдності та згуртованості  наша сила. Все буде Україна!