ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ!!!

Сухополов'янська об'єднана територіальна громада Прилуцького району Чернігівської області долучилася до екологічної Акції «1 мільйон дерев за 1 день у 100 країнах світу» в рамках екологічного проекту «Озеленення планети». 10 квітня, разом з усім світом, жителями громади було висаджено 549 дерев та 150 кущів на 20 локаціях. У акції взяли участь керівництво громади, депутати сільської ради, керівники установ, закладів та організацій, педагогічні та учнівські колективи шкіл, працівники та вихованці ДНЗ, небайдужі жителі громади. Висловлюємо щирі слова подяки директору ДП «Прилуцький лісгосп» Валентину Сураю та директору Прилуцької дослідної станції Валентині Кривенковій за наданий посадковий матеріал. #Greening_of_the_Planet #ОзелененняУкраїни #ОзелененняПланети

Вітаємо!!!

Сухополов'янська ОТГ сердечно вітає з Днем народження секретаря сільської ради Ольгу Євтушенко. Бажаємо , щоб удача і натхнення  були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров'я і благополуччя- у щоденному житті. Щоб не тільки в цей день для Вас  все неможливе здійснювалося , а задумане  ставало ближче до   реальності. Успіхів Вам , творчих реалізацій і відповідальних рішень на користь Сухополов'янської громади.

Допомога закладам охорони здоров'я первинної ланки!

Сухополов’янська ОТГ за підтримки агроформувань продовжує роботу щодо забезпечення ліками першої необхідності та засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги. Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським протягом неділі вручені ліки медичним працівникам фельдшерського пункту села Нетяжено, Сухополов’янської та Дідівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Щиро вдячні за підтримку та надану благодійну допомогу на придбання найнеобхідніших ліків  директору  ТОВ «Агрікор - Холдинг» Роману Мельнику, Генеральному директору  ТОВ «Курс - Агро» Володимиру Мазуренку, Голові ФГ «Добрий пан» Володимиру Полухіну, голові ФГ «Соломія 2015» Віталію Люльці.

До уваги найманих працівників підприємств, установ та організацій

Соціально-трудові відносини (далі – СТВ) є ключовим елементом будь-якої економічної системи. Ситуація у цій сфері в Україні залишається нестабільною, що перешкоджає розвитку трудового потенціалу країни.