Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники уряду та банківського сектору.

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів – голова ОДА

З 1 квітня цього року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень. Відповідну постанову днями ухвалив Кабінет Міністрів України.

Відповідальність за порушення законодавства про рослинний світ

Рослинний світ Чернігівщини різнобарвний і багатоманітний. Область розташована у зонах Полісся та лісостепу, тож на її територіях зростають різні види рослин: дикорослі, мохоподібні рослини, водорості, лишайники тощо. Всі вони відіграють надважливу роль для екосистеми Чернігівщини та стану навколишнього природного середовища.

І знову чергова пожежа!!!

Знову палають ліси і трави!!! На жаль, зараз природа нашого краю беззахисна від вогню, який палає на кожному кроці. Сьогодні сталася чергова пожежа в лісовому масиві поблизу сіл Горова Білещина та Сухополова.

Голова громади Денис Росовський відвідав ФАПи

Сьогодні голова громади Денис Росовський відвідав ФАПи у с. Замістя, Густиня, Лісові Сорочинці, Колісники, Охіньки, Переволочна, Смош та Ряшки для забезпечення установ ліками першої необхідності на суму 5 тис. грн. кожному. Список препаратів було надано Центром первинної медико-санітарної допомоги. Величезна подяка сільськогосподарським підприємствам ТОВ «Прилуцький хлібодар», СТОВ «Батьківщина», Українському Аграрному Холдингу в особі ТОВ «Наташа-Агро», які у складний час пішли на зустріч громаді і придбали ліки для вказаних медичних закладів. А їм зараз ой як не легко, бо, окрім, допомоги нам, треба ще сіяти, працювати і давати роботу людям. Роботу у громаді щодо протидії коронавірусу буде продовжено.

Вітаємо!

3 квітня Виконавчим комітетом сільської ради на території Лісовосорочинського старостинського округу зареєстровано народження хлопчика Максима. Від щирого серця вітаємо молодих батьків. Бажаємо, щоб маленький котигорошко ріс сильним і щасливим. Нехай Ваше нове і цікаве життя стане схожим на чарівну веселку і забарвиться яскравими кольорами любові, щастя, посмішок, сміху, приємних хвилювань, непередаваних відчуттів і незабутніх спогадів.

Вітаємо!

2 квітня 2020 року Виконавчим комітетом Сухополов'янської ОТГ на території Смоського старостинського округу здійснено реєстрацію народження дівчинки Валерії. Від щирого серця вітаємо з цією подією. Нехай маля зустрічають на своєму шляху тільки рівні дороги, цікаві пригоди, доброзичливі і привітні попутники. Здоров’я усій сім’ї, процвітання і щастя!

Відеоселектор щодо моніторинг цін на медикаменти та продукти, і контроль за самоізоляцією контактних осіб

2 квітня сільський голова Денис Росовський прийняв участь у відеоселекторі, що проводив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко з головами РДА, ОТГ, очільниками міст обласного значення та лікарями.

Мінцифри запустило портал державних послуг "Дія"

Відкрити власну справу за 10 хвилин, оформити допомогу при народженні дитини, отримати необхідну довідку, перевірити дані про себе в державних реєстрах. Відтепер усе це можна швидко та зручно зробити онлайн на порталі державних послуг "Дія".