У січні 2023 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали понад 900 мільйонів гривень податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2023 року надійшло понад 900 млн грн від сплати податків і зборів, що на 53,2 відс. більше за факт надходжень січня 2022 року (+ 313 млн грн).

Понад 1,5 мільярда гривень отримали бюджети Чернігівщини  у січні 2023 року від сплати податків

Понад 1,5 мільярда гривень отримали бюджети Чернігівщини у січні 2023 року від сплати податків

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам, які не зважаючи на складний воєнний час, сплачують податки та збори і тим самим фінансово підтримують державу.

Зі святом трьох Святителів!

Це соборне свято, присвячене пам’яті Василя Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоуста. Хай за їхніми молитвами Господь дарує всім українцям здоров‘я, міцности, віри і перемоги! Многих і благих літ.

З метою підтримки  наших мужніх та незламних ЗСУ!

Сухополов’янська територіальна громада  в умовах воєнного стану  на постійній  основі організовує  та забезпечує проведення благодійних заходів по старостинських округах з метою підтримки ЗСУ, які щодня ціною власних життів наближають нашу Перемогу над цинічним  та жорстоким російським агресором.10 лютого  2023 року   у приміщенні КЗ «Центр культури та дозвілля» с.Манжосівка відбулася благодійна концертна програма народного аматорського вокального гурту «Струни душі» в рамках мистецького туру «Україна незламна» з метою збору  коштів на придбання тепловізора для нашого земляка  Олександра Вовка – бійця 118 окремої механізованої бригади ЗСУ. У заході взяли участь  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, староста Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк, представники депутатського корпусу та виконавчого комітету, посадовці та працівники  закладів  освіти, культури, соціальної сфери громади, суб’єкти господарювання, небайдужі місцеві жителі. Як результат, спільними зусиллями вдалося зібрати кошти в сумі 61,830 тис. грн., які будуть спрямовані на підтримку наших мужніх та незламних ЗСУ, а саме для 118 окремої механізованої бригади. Дякуємо усім нашим Героям за можливість жити і працювати!

Вічна пам'ять!

Виконавчий комітет Сухополов'янської ОТГ, депутатський корпус громади, висловлюють щирі співчуття члену виконавчого комітету Ігорю Жайворонку з приводу тяжкої втрати – смерті найдорожчої людини – матері.

До відома громадськості!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЛІТОН ОІЛ” заявляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин атмосферне повітря, що надходять в атмосферу від стаціонарних джерел АЗС, розташованих за адресою: 17543, Чернігівська обл., Прилуцький район, с. Заїзд, вул. Польова, 2а.

Скасовано звіт про квоту

Для роботодавців скасували норми, які встановлювали 5% квоту для працевлаштування окремих категорій громадян та передбачали надання щорічного звіту до служби зайнятості.