Працюємо над залученням позабюджетних коштів
У червні 2022 року БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ „БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „МХП-ГРОМАДІ” був оголошений конкурс „Роби своє” на отримання фінансової підтримки для відкриття власної справи. За сприяння Сухополов’янської сільської ради у конкурсі взяв участь мешканець села Канівщина Сухополов’янської сільської територіальної громади Гайдук Микола Миколайович. За результатами конкурсу „Роби своє” бізнес-ідея Гайдука М.М. „Забезпечення чистого довкілля для проживання громадян” була визнана переможцем. 02 вересня 2022 року за кошти БО „БФ „МХП-ГРОМАДІ” Гайдук М.М. отримав подрібнювач деревини (дробарку) виробництва Польща STILER BX 62S для надання послуг населенню громади з подрібнювання деревини на комерційній основі та забезпечення твердопаливних котлів здешевленим видом палива.
Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців
До Вашої уваги перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки. Ми віримо, що громади можуть підтримувати місцевий бізнес, в тому числі через надання актуальної та корисної інформації. Саме тому заохочуємо ділитись цією інформацією з підприємцями та розвивати підприємництво у ваших громадах.
Фонд призначив понад 5,5 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих
Щоденно українські працівники отримують поранення під час роботи – російська агресія збільшила ризики травмування та смерті на робочому місці незалежно від спеціалізації та місця діяльності. Сьогодні в Україні близько 11 мільйонів працевлаштованих, ФОП, самозайнятих і фермерів – кожен з них застрахований у Фонді соціального страхування України на випадок поранення чи смерті внаслідок бойових дій.
До уваги жителів с.Заїзд!
За інформацією Прилуцького відділення АТ «Чернігівгаз» 05.09.2022 року буде припинено газопостачання в с.Заїзд у зв’язку з ремонтними роботами. Поновлення газопостачання відбудеться з 07.09.2022 року.
З Днем Знань!
Шановні школярі, батьки, вчителі, працівники навчальних закладів Сухополов'янської громади! Щиро вітаємо всіх з початком навчального року! Сьогодні це свято проходить в умовах війни. Проте, Збройні сили України героїчно захищають наше мирне майбутнє. Всі, хто навчає чи вчиться у ці непрості часи — працює на майбутнє України! Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові досягнення та пізнання, батьків надихне щирою гордістю за успіхи своїх дітей, а педагогічних працівників - відданістю своїй справі, ініціативою, творчістю! Мирного неба кожній родині, миру нашій Україні!! З 1 вересня, з Днем знань! Слава Україні!
У збройних конфліктах питання збереження закладів освіти як безпечного простору є надзвичайно гострим
На території Прилуцького району функціонує 7 закладів освіти обласного підпорядкування. Під час військових дій та ще тривалий час після їх закінчення заклади освіти працюватимуть у нових для себе вимогах до безпечного освітнього середовища.Облаштування укриттів та організація безпечного освітнього простору – одне з найважливіших завдань для директора.
Роботи по ремонту дорожнього покриття у Замостянському старостинському окрузі
На території Сухополов’янської сільської ради проведено ямковий експлуатаційний ремонт пневмо-струменевим методом автомобільної дороги загального користування місцевого значення Білещина – Замістя С251507, протяжністю 1,4 км, що перебуває на балансі Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації. Висловлюємо подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславу Чаусу та голові Прилуцької районної державної адміністрації Володимиру Чернову за сприяння у вирішенні цього важливого питання для громади.
На території Прилуцької громади функціонує 11 закладів загальної середньої освіти та 14 закладів дошкільної освіти
Питання облаштування укриттів у закладі освіти для організації безпечного освітнього процесу непросте, адже є різні типи захисних споруд, маємо дуже складні, нереальні для виконання вимоги до їх облаштування, які потребують великих фінансових витрат. А бюджети громад, які є засновниками закладів освіти та відповідають за їх матеріально-технічне забезпечення, дуже обмежені в умовах воєнного стану. Також особлива увага приділяється підготовці учасників освітнього процесу до дій під час повітряної тривоги та евакуації”, – додає Володимир Чернов.