Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 9 квітня 2020 року

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 224 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Про грошову допомогу, компенсацію та індексацію пенсій в умовах карантину: питання та відповіді

На засіданні Кабінету Міністрів України 1 квітня ухвалено постанову «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році». Документом визначається механізм проведення перерахунку пенсій, встановлення щомісячної компенсаційної виплати для пенсіонерів старше 80-річного віку та виплати одноразової грошової допомоги (у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України COVID-19) у сумі тисяча гривень.

ЛІКИ ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я!!!

Сьогодні голова громади Денис Росовський відвідав ФАПи у селах Білорічиця, Погреби, Знам’янка, Мазки, Рудівка, Нетяжино, Канівщина, Малківка, Пологи для забезпечення установ ліками першої необхідності на загальну суму 45 тис. грн. з розрахунку 5 тис. грн. на кожен заклад. Список препаратів було сформовано Центром первинної медико-санітарної допомоги Прилуцького району.

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 8 квітня 2020 року

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 8 квітня в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 206 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 07 квітня 2020 року

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.