На Прилуччині поліцейські виявили та припинили діяльність озброєного злочинного угруповання

Оперативники карного розшуку ГУНП в Чернігівській області спільно зі співробітниками кримінальної поліції Прилуччини та слідчими слідчого управління обласної поліції задокументували злочинну діяльність шістьох осіб, які незаконно зберігали сотні набоїв, десятки гранат, 4 кілограми вибухівки, міни, тротилові шашки та наркотичні речовини. Зловмисникам загрожує до 7 років ув’язнення.

У Прилуках поліцейські притягнули до відповідальності водія вантажівки за перегруз транспортного засобу

Патрульні Прилуцького районного відділу поліції виявили на одній із центральних вулиць міста вантажний автомобіль з порушенням вагових норм більше ніж удвічі. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі більше 50 тисяч гривень. 1 квітня  під час патрулювання міста Прилуки екіпаж патрульної поліції зупинив фуру для перевірки документів. У причепі вантажівки поліцейські виявили, що транспортний засіб заповнений кукурудзою. Водій надав поліцейським супровідні документи на перевезення агропродукції, проте з порушенням вагових норм: з допустимих 24 тонн керманич перевозив майже 56 тонни фактичного вантажу. Для фіксації правопорушення на місце події патрульні також викликали представників Укртрансбезпеки в Чернігівській області. На водія транспортного засобу поліцейські склали адміністративний протокол ч. 1 ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами). У свою чергу співробітники Укртрансбезпеки в Чернігівській області склали матеріали відповідно ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм).

Надіслав незнайомцю 3 тисячі гривень за неіснуючий мотоблок: поліцейські закликають сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Прилуччини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень. Вчора, 1 квітня до поліції звернувся 34-річний мешканець Прилуцького району який повідомив, що в Інтернеті знайшов оголошення про продаж мотоблока. Домовившись з «продавцем» про всі деталі угоди, чоловік перерахував за доставку товару на вказаний шахраєм рахунок 3 тисячі гривень. Як тільки гроші потрапили на рахунок шахрая, його телефон одразу перестав відповідати, замовленого товару чоловіку не доставили. Зрозумівши, що його ошукали, він звернувся по допомогу до поліції. Поліція Прилуччини закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень.

Намагався привласнити водойму державного значення на території Прилуцького району: поліцейські оголосили підозру зловмиснику

Слідчі Прилуцького райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру директору сільськогосподарського підприємства, який злочинним шляхом заволодів земельною ділянкою площею понад 41 га вартістю майже 17 мільйонів гривень. Підозрюваного поліцейські затримали до ізолятору тимчасового тримання.

На Прилуччині поліцейські затримали торгівця психотропними речовинами

У результаті проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 57-річного мешканця Ладанської громади, який збував психотропи «з рук в руки». Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.

На Чернігівщині до довічного позбавлення волі засуджено двох російських військових за розстріл двох автівок з цивільними людьми

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду провадження щодо двох російських військовослужбовців, які розстріляли два автомобілі із чотирма мирними громадянами на території Ічнянської громади. Днями суд засудив росіян до довічного позбавлення волі.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозру чиновниці за зловживання при реєстрації прав власності на землю

Слідчі Прилуцького райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили державного реєстратора однієї з територіальних громад району про підозру у зловживанні своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди та у несанкціонованій зміні інформації, що обробляється в автоматизованих системах. Збитки від злочинних дій чиновниці склали майже 300 тисяч гривень.