Перейшла за посиланням для зарахування коштів під час продажу товарів та втратила 27 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв

Поліцейські закликають громадян під час купівлі-продажу товарів не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Поліцейські притягнули до відповідальності водія, який їздив по тротуарах у центрі Прилук

Днями в ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, де водій легкового автомобіля порушує правила дорожнього руху, їдучи по тротуару та клумбах. Поліція оперативно відреагувала на побачене та розшукала порушника. На 28-річного водія транспортного засобу поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами). Її санкція передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Перерахувала «псевдобанкіру» 26 тисяч гривень : поліція Прилуччини застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Поліцейські закликають мешканців Прилуччини не виконувати вказівок незнайомців та не довіряти сумнівним дзвінкам чи пропозиціям. 4 березня до поліції звернулась 54-річна мешканка Ладанської громади. Жінка повідомила, що їй зателефонувала незнайомка і представилась співробітником служби безпеки банку. Співрозмовниця почав запевняти заявницю, що їй потрібно збільшити кредитний ліміт щоб запобігти блокуванню рахунків. Виконуючи вказівки «псевдобанкіра», потерпіла перерахувала на вказаний шахрайкою рахунок 26 тисяч гривень. Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, та по телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки. Якщо виникли сумніви під час розмови – покладіть слухавку та зверніться до банківської установи.

На Прилуччині поліцейські продовжують знайомити майбутніх абітурієнтів зі своєю професією

Про особливості служби в поліції та правила вступу до вищих навчальних закладів системи МВС розповіли студентам Ічнянського професійного аграрного ліцею представники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції.

Одягни флікер та стань помітним у темряві : У Прилуках поліцейські нагадали дітям правила безпеки на дорозі

Співробітники сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції роздали найменшим учасникам дорожнього руху світловідбиваючі стрічки (флікери). Ці предмети ефективно відбивають світло фар транспортних засобів, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода.

У Прилуках поліцейські затримали «наркозакладчика» з партією психотропів

Оперативники кримінальної поліції спільно зі співробітниками групи реагування патрульної поліції Прилуцького районного відділу затримали 26-річного мешканця Сумщини, який розповсюджував психотропні речовини шляхом «закладок». У затриманого вилучили понад сотню згортків з психотропами.

У Прилуках поліцейські ліквідували наркопритон

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 29-річного прилучанина, який у власній квартирі облаштував місце для незаконного вживання наркотиків. Під час санкціонованого обшуку в помешканні зловмисника поліцейські виявили та вилучили готові до вживання наркотики та інші речові докази.

У Прилуках поліцейські затримали причетного до стрільби в торговельному комплексі

Співробітники Прилуцького райвідділу поліції встановили, що у місцевому торговельному комплексі в ході конфлікту між двома чоловіками один з них поранив іншого пострілом з пістолета травматичної дії. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, стрільця затримано.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо діяльності підпільного цеху з виробництва підакцизних товарів

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали прокуророві Прилуцької окружної прокуратури для скерування до суду матеріали кримінального провадження щодо протиправної діяльності 54-річного ділка, який налагодив виготовлення та збут фальсифікованих тютюнових виробів на території міста Новгород-Сіверська.

На Прилуччині поліція задокументувала спробу нетверезого водія дати неправомірну вигоду поліцейським

На вихідних прилуцькі поліцейські викрили 36-річного кермувальника легковика, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння та пропонував поліцейським «відкупитися» від відповідальності за 15 тисяч гривень.