У Прилуках поліцейські затримали торгівця боєприпасами та вибухівкою

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили чоловіка, який збував своїм «клієнтам» гранати, набої, протитанкові гранатомети та тротилові шашки. Зловмисника поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

На Прилуччині поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів

Співробітники Ічнянського відділення поліції в ході санкціонованого обшуку вилучили у жителя Ічні коноплі та висушену наркосировину, що схожа на канабіс.

Поліцейські Прилуцького району взяли участь у відкритті двох спеціалізованих класів безпеки

Поліцейський офіцер Парафіївської громади Олег Сидоренко спільно з старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Олесею Чигрин та співробітниками ДСНС підтримали початок навчання дітей у новостворених класах Бережівського та Тростянецького ліцею Парафіївської громади.  Гості провели урок з безпеки та нагадали дітям правила безпечної поведінки.

«Запобігти, врятувати, допомогти»: на Прилуччині школярі ознайомилися з роботою екстрених служб

Днями співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції спільно з ДСНС та представниками Червоного Хреста України провели пізнавальну акцію для учнів Дубовогаївської загальноосвітньої школи.

У Прилуках поліція спільно з екстреними службами провела безпековий захід для ліцеїстів

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького райвідділу поліції спільно з патрульними, кінологами, рятувальниками та медиками провели пізнавальний захід для учнів місцевого ліцею № 10.

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру організованому злочинному угрупованню за незаконний обіг підакцизних товарів у мільйонних масштабах

За фактами незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих тютюнових виробів співробітники слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури та за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань повідомили про підозру трьом членам організованого злочинного угруповання. Під час обшуків у зловмисників поліція вилучила сировину загальною вартістю близько 1 мільйона гривень, обладнання та інші речові докази.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 3 тисячі гривень: поліція Прилуччини вкотре застерігає громадян від шахраїв

В Інтернеті шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Прилуцька поліція розслідує обставини двох ДТП, у яких травмувались троє пішоходів

Дорожньо-транспортні пригоди стались 30 квітня у Прилуках та у Парафіївській громаді. Перша автопригода трапилась близько 9-ї ранку в Прилуках на перехресті вулиць Європейська-Гімназична. 71-річний водій автівки здійснив наїзд на 80-річну жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. У результаті ДТП пенсіонерка отримала травми, її госпіталізували.

За минулу добу поліцейські Прилуччини розшукали двох зниклих дітей

28 квітня співробітники Прилуцького районного відділу поліції розшукали та повернули додому 14-річного хлопця та 13-річну дівчину. З дітьми та їх батьками поліцейські провели профілактичні бесіди. Так, до Прилуцького районного відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 13-річної дівчини в Малодівицькій громаді. Неповнолітня гуляла з друзями та вчасно не повернулась додому. Батьки намагались самотужки знайти дитину, але пошуки були марними. Вночі вони подзвонили до поліції. Отримавши прикмети зниклої, поліцейські вирушили на її пошуки. Дівчину правоохоронці розшукали у сусідній громаді, куди вона вирушила до друзів. Того ж дня до прилуцької поліції надійшло повідомлення про зникнення 14-річного мешканця тієї ж громади. Вітчим хлопчика повідомив, що після сварки в родині, дитина пішла з дому та не повернулась. Телефон останній залишив вдома. Правоохоронці розшукали хлопчика у сусідньому нежитловому будинку, де він міцно спав. Поліцейські притягнули батьків обох розшукуваних дітей до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Поліція закликає дорослих приділяти належну увагу своїм дітям. Ви маєте забезпечити постійний контроль за місцем їхнього перебування.

Поліцейські Прилуцького району продовжують навчати правилам дорожнього руху юних пішоходів

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та поліцейські офіцери громад Прилуцького району в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» провели низку профілактичних уроків для вихованців дошкільних навчальних закладів. Під час зустрічі поліцейські пояснили найменшим учасникам дорожнього руху правила переходу вулиці, коли є пішохідний перехід та світлофор, а також при їх відсутності. Правоохоронці ознайомили дітей з правилами безпечної їзди на велосипедах та самокатах і нагадали, де їм можна, в такому іще маленькому віці, їздити на своїх двох, а то трьох колісних "друзях". Дошкільнята вміло відповідали на запитання поліцейських, а також отримали нові цікаві знання.