Перейшов за посиланням для оформлення доставки та втратив майже 15 тисяч гривень. Поліція Прилуччини застерігає громадян від шахраїв під час купівлі-продажу товарів

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

На Прилуччині поліцейські розкрили вбивство чоловіка, який вважався безвісти зниклим

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції відшукали захований труп зниклого 51-річного мешканця району та встановили особу причетного до його вбивства. Зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. З повідомленням про зникнення мешканця приміського села на Прилуччині до поліції звернулася його сусідка 9 лютого.Прилуцькі поліцейські організували розшукову роботу. 6 березня поліцейські виявили тіло зниклого в колодязі на території господарства місцевого мешканця. Під час огляду місця події за участі судово-медичного експерта було встановлено, що чоловік зазнав смертельних тілесних ушкоджень.В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції Прилуччини встановили особу підозрюваного у вбивстві. Ним виявився 34-річний односелець потерпілого. Зловмисник зізнався у скоєному і надав правдиві свідчення.За його словами, конфлікт між ним та потерпілим виник під час спільного розпивання спиртних напоїв. У ході сварки підозрюваний завдав опоненту декілька ударів металевим предметом по голові та тулубу. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер. Сподіваючись уникнути відповідальності за убивство, зловмисник вирішив приховати сліди злочину. Відтак скинув тіло у колодязь у дворі свого будинку.Поліцейські затримали підозрюваного у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішується питання щодо оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Збирався стрибнути з даху: у Прилуках поліцейські запобігли спробі самогубства чоловіка

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції врятували 20-річного юнака, який піднявся на дах місцевого магазину та мав намір вчинити суїцид, стрибнувши вниз. Наразі життю та здоров’ю громадянина нічого не загрожує.

Перейшла за посиланням для зарахування коштів під час продажу товарів та втратила 27 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв

Поліцейські закликають громадян під час купівлі-продажу товарів не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Поліцейські притягнули до відповідальності водія, який їздив по тротуарах у центрі Прилук

Днями в ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, де водій легкового автомобіля порушує правила дорожнього руху, їдучи по тротуару та клумбах. Поліція оперативно відреагувала на побачене та розшукала порушника. На 28-річного водія транспортного засобу поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами). Її санкція передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Перерахувала «псевдобанкіру» 26 тисяч гривень : поліція Прилуччини застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Поліцейські закликають мешканців Прилуччини не виконувати вказівок незнайомців та не довіряти сумнівним дзвінкам чи пропозиціям. 4 березня до поліції звернулась 54-річна мешканка Ладанської громади. Жінка повідомила, що їй зателефонувала незнайомка і представилась співробітником служби безпеки банку. Співрозмовниця почав запевняти заявницю, що їй потрібно збільшити кредитний ліміт щоб запобігти блокуванню рахунків. Виконуючи вказівки «псевдобанкіра», потерпіла перерахувала на вказаний шахрайкою рахунок 26 тисяч гривень. Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, та по телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки. Якщо виникли сумніви під час розмови – покладіть слухавку та зверніться до банківської установи.

На Прилуччині поліцейські продовжують знайомити майбутніх абітурієнтів зі своєю професією

Про особливості служби в поліції та правила вступу до вищих навчальних закладів системи МВС розповіли студентам Ічнянського професійного аграрного ліцею представники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції.