Уряд затвердив список додаткових обмежень. Рішення Кабміну найближчим часом буде офіційно опубліковане.

Дата: 05.04.2020 07:48

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною. Єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські життя є посилення карантинних заходів.

З метою забезпечення і убезпечення здоров’я українців ми продовжуємо посилювати заходи щодо захисту наших зовнішніх кордонів. Лишиться працювати лише 21 пункт пропуску на державному кордоні України”, — розповів він.

Загалом на державному кордоні є 219 пунктів пропуску.

Також, як уточнив глава уряду, вводиться:

• обов’язкова обсервація на 14 днів для всіх людей, які прибувають в Україну,
  • забороняється пересуватися по вулицях більше ніж двоє осіб за виключенням тих, хто супроводжує дітей
  • уряд закликає утриматися від шашликів, прогулянок парками, масових місць відпочинку на найближчі 3−4 тижні.

Шмигаль спрогнозував, що через три тижні інфіковані коронавірусом нового типу COVID-19, мають одужати, а введені обмеження завадять подальшому поширенню захворювання.

Нагадаємо, що уряд 1 квітня посилив обмеження на час карантину по всій країні. Серед нових заборон — перебування у громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.