1 квітня Кабінет міністрів вирішив запровадити в Україні більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року

Дата: 05.04.2020 07:55

Про це йдеться в рішенні, ухваленому на засіданні уряду, передає прес-служба Кабміну.

Під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

• перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

Деякі обмежувальні заходи вже запроваджені у регіонах місцевою владою. Всі інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій профільних міністерств та відомств, щоб упродовж дня доопрацювати постанову і врахувати позиції всіх сторін. Фіналізований варіант постанови оприлюднять окремо.