Соціальна кампанія #Підтримую Лікарів!

Дата: 24.04.2020 15:54

Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки.

У складний для України і всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7.

Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Тому МОЗ закликає долучитися до всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів, зав’язавши червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками.

Працівники Сухополов’янської ОТГ також долучилися до всеукраїнської кампанії  #Підтримую Лікарів, завязавши червоні стрічки.

З початку карантину підсилення медичних закладів громади являється першочерговим завданням для усіх нас.