Сухополов'янська ОТГ закликає не відвідувати кладовища під час поминальних днів!

Дата: 24.04.2020 16:04

За довгі роки у нас склалася традиція - відвідувати могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня. Цього року через поширення епідемії коронавірусу та карантинні обмеження будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути небезпечними. Не варто відвідувати кладовища під час поминальних днів.

Суть поминання – це молитва, тож давайте згадаємо про тих, кого вже немає з нами, у наших домівках! А відвідати могили можна буде після карантину, на Троїцьку батьківську суботу. І пам`ятайте, що поминання померлих можливе будь-якого дня у приватній чи церковній молитві.

Відділ загальний та інформаційної діяльності сільської ради