Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Білорічицького округу

Шановні мешканці Білорічицького старостинського округу, 24 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні Білорічицького будинку культури Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Білорічицького округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Мазківського округу

Шановні мешканці Мазківського старостинського округу, 23 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні Мазківського сільського клубу Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Мазківського округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Ряшківського округу

Шановні мешканці Ряшківського старостинського округу, 22 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні Ряшківської ЗОШ Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Ряшківського округу.

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні відзначає свій День народження директор ТОВ «Прилуцький хлібодар» Микола Супруненко!

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Знам’янського округу.

Шановні мешканці Знам’янського старостинського округу, 28 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні Знам’янського  будинку культури Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Знам’янського округу.

Зустріч у с. Манжосівка!

10 лютого у приміщенні Центру культури та дозвілля Сухополов'янської сільської ради відбулася відкрита зустріч із жителями Дідовецького старостинського округу за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ТОВ "Курс-Агро" Володимир Мазуренко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про розроблені сільські цільові програми на 2022 рік, будівництво вуличного освітлення у с. Манжосівка, співпрацю із господарюючими суб'єктами у вирішенні соціальних питань округу громади, освоєння коштів інтернет-субвенції, планів щодо проведення ремонту ЗОШ. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: поновлення учбового процесу в школі, встановлення контейнерного майданчика на території школи, заміни електропроводки у Дідівській амбулаторії, встановлення автодорожніх знаків у с. Манжосівка на трасі Київ-Суми, збільшення розміру орендної плати за використання земельних паїв, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Дідовецького старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Погребівського округу.

Шановні мешканці Погребівського старостинського округу, 24 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні Погребівського будинку культури Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Погребівського округу.

Повідомлення про проведення пленарного засідання сесії Сухополов`янської сільської ради 16 лютого  2022 року

Повідомлення про проведення пленарного засідання сесії Сухополов`янської сільської ради 16 лютого 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  16 лютого  2022 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  19 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  11 лютого 2022 року № 20  «Про скликання дев’ятнадцятої     (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради».

Зменшення мінімального строку лікування COVID-19 до 5 днів не пов’язано із оплатою лікарняних

Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції – це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки. Стандарти медичної допомоги змінюються, адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.