Шановні працівники  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Кожну третю неділю березня традиційно вшановуємо працівників  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам  слова вдячності за самовіддану, нелегку і вкрай важливу працю, адже від якісної і ефективної роботи комунальників залежить  благоустрій та  комфортне життя  громадян.

Дякуємо Червоному Хресту!

Прилуцькою міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста (керівник - Олена Охріменко) надано гуманітарну допомогу Сухополов'янській громаді продуктами харчування, засобами гігієни та наборами для допомоги малолітнім дітям. Працівниками адміністративного центру громади сформовані продовольчі пакети, якими забезпечені 81 багатодітна родина та 14 сімей, які переїхали з окупованих територій та вкрай потребують допомоги. Сухополов'янська ОТГ щиро вдячна Товариству Червоного Хреста за підтримку громади у цей нелегкий час.

Шановні жителі Лісовосорочинського та Колісниківського округів!

Незважаючи на усю складність ситуації - життя триває, а тому є необхідність надання послуг населенню. Це робота, яка повинна виконуватися. До війни старостинськими округами були складені списки осіб, які бажали укласти договори з КП "Арт-С" на вивезення сміття.

Хвилина мовчання за загиблими

Вшановуємо  світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та щоденно долучаємося до загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Про заборону вивезення стратегічних запасів

В.о. начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов видав розпорядження, яким  керівникам підприємств, установ, організацій, господарюючих суб’єктів забороняється вивезення стратегічних запасів, які забезпечують життєдіяльність населення району. Вивезення дозволяється лише за погодженням з керівником Прилуцької районної військової адміністрації.

Застосунок «Повітряна тривога»: доступні всі області, подовжена тривалість сигналу та інше

Застосунок «Повітряна тривога», що надсилає критичні сповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги в окремих областях України, вже завантажили понад 2 млн користувачів. Вже на другий день застосунок став першим у сегменті новин українського AppStore.  Випустила застосунок «Повітряна тривога» компанія Ajax Systems за ініціативи ІТ-компанії stfalcon.com та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.   Відсьогодні окрім iOS та Android застосунок доступний до завантаження на Huawei. Посилання на завантаження також доступне на стартовій сторінці Google в Україні, безпосередньо під вікном пошуку. В оновленій версії застосунку «Повітряна тривога» впроваджено додатковий функціонал та окремі налаштування.

Посадовці  Сухополов’янської  громади  вшанували  хвилиною мовчання пам'ять  за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Посадовці Сухополов’янської громади вшанували хвилиною мовчання пам'ять за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

З  метою вшанування світлої пам'яті, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, 18 березня о 09.00  ранку посадовці Сухополов’янської  громади  долучилися до щоденної  загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять  за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

На виконання Указу Президента України від  16 березня 2022 року №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», з  метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, посадовці Сухополов’янської  громади  о 09.00  ранку  долучилися до щоденної  загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.